Izvor: Blic, 19.Feb.2013, 09:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bačena eksplozivna naprava na kuću pripadnika KPS
Nepoznate osobe bacile su noćas eksplozivnu napravu u dvorište porodične kuće Dž. D. u ulici Meše Selimovića u Kosovskoj Mitrovici, pripadnika KPS iz stanice severna Mitrovica, rekao je za agenciju Beta zamenik regionalnog direktora KPS-a Ergin Medić.
Nije bilo povređenih, a na kući su popucala stakla na prozorima, naveo je Medić. Taj incident se dogodio oko jedan sat iza ponoći.
Pripadnici KPS-a >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << su obavili uviđaj i za počiniocima se traga. Kuća koja je bila meta napada nalazi se u rubnom delu naselja zvanog Bošnjačka mahala, u blizini nekadašnjeg vojnog remonta.
U tom delu grada u poslednje vreme du učestali bombaški napadi na pokretnu i
nepokretnu imovinu građana.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija
EKPLOZIJA: Bombom na kuću pripadnika KPS u severnoj Mitrovici
Izvor: Telegraf.rs, 19.Feb.2013
- Prilikom eksplozije popucala su stakla na kući, povređenih nije bilo a istragom će biti utvrđeno šta je korišćeno prilikom ovog napada - kaže zamenik regionalnog direktora kosovske policije Ergin Medić
Bačena eksplozivna naprava na kuću pripadnika KPS
Izvor: Press, 19.Feb.2013
Nepoznate osobe bacile su noćas eksplozivnu napravu u dvorište porodične kuće Dž. D. u ulici Meše Selimovića u Kosovskoj Mitrovici, pripadnika KPS iz stanice severna Mitrovica, rekao je za agenciju Beta zamenik regionalnig direktora KPS-a Ergin Medić











