Izvor: GameInfusion.net, 10.Avg.2011, 23:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Warhammer Space Marine imaće coop za petoro igrača
Predstojeća akciona igra iz trećeg lica, Warhamer Space Marine imaće kooperativni mod, potvrdio je izdavač THQ.
Menadžer THQ zajednice je na zvaničnom forumu najavio da će coop mod izaći, kao dodatak, mesec dana posle izlaska igre i biće besplatan za sve koji su je kupili. On je, tom prilikom, najavio više zvaničnih detalja kasnije ovog meseca.
U međuvremenu, sajt posvećen kooperativnim igrama, Co-Optimus izvestio je da će ovaj besplatni >> Pročitaj celu vest na sajtu GameInfusion.net << DLC podržati igranje za petoro, istovremeno - što je više od standarda industrije.
Warhammer 40,000: Space Marine je akciona igra inspirisana popularnim SF-epskim univerzumom. Razvojni tim je Relic Entertainment, koji je igru najavio za 9. septembar 2011.
Nastavak na GameInfusion.net...







