
Izvor: RTV Pink, 23.Jul.2019, 13:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
UBIJEN NAJMLAĐI KASAPIN - STEFAN TOTIĆ (28) kojeg je UBICA IZREŠETAO na Dušanovcu JE DEČAK O KOME JE SRBIJA BRUJALA PRE 20 GODINA - za njim tragao čak i Šaban Šaulić!
Mladić Stefan Totić (28), kog je sinoć kod Dušanovačke pijace izrešetao ubica na skuteru, jeste isti onaj mali simpatični bucko s prasencetom u rukama Stefan Totić o kojem je cela Srbija pričala pre 20 godina!
Povezane vesti
NAPADAČ IH JE ČEKAO U MRAKU ISPOD NADVOŽNJAKA Nekada "najmlađeg kasapina" u Srbiji ubica izrešetao dok je bio sa drugom u kolima i nestao bez traga
Izvor: Blic, 23.Jul.2019
Stefan Totić (28) iz Beograda ubijen je juče, pola sata posle ponoći, ispod nadvožnjaka na Dušanovcu, a veruje se da je atentator na skuteru, u njega ispalio smrtonosne hice zbog neraščišćenih računa u trgovini drogom.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTV Pink. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTV Pink. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.