TOMA HEKLER SA 40 KRIVIČNIH PRIJAVA Ko je muškarac koji je sinoć upucan na Konjarniku

Izvor: Blic, 10.Mar.2017, 08:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"TOMA HEKLER" SA 40 KRIVIČNIH PRIJAVA Ko je muškarac koji je sinoć upucan na Konjarniku

Tomislav Milovanović (39), zvani Toma Hekler koji je sinoć ranjen hicima iz pištolja na Konjarniku, prema saznanjima "Blica" u svom dosijeu ima više od 40 krivičnih prijava.

- Milovanović je odranije poznat policiji, uglavnom po krivičnim delima sa elementima nasilja - kaže za "Blic" izvor upoznat sa istragom.

On navodi da su prijave protiv Milovanovića uglavnom podnošene zbog nasilničkog ponašanja, nanošenja povreda, imovinskih delikata, trgovine ljudima.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
U kriminalnim krugovima, Milovanović je bio poznat kao osoba koja se bavila organizovanjem prostitucije.

- Radio je kao solo igrač, nije pripadnik nijedne kriminalne grupe - kaže naš izvor.

On navodi da je Milovanović, posle ranjavanja odvezen na VMA, gde je operisan i nalazi se na intezivnoj vezi.

Policija čeka da se dovoljno oporavi kako bi sa njim obavili razgovor i eventualno saznali da li zna ko je pucao na njega.

Milovanovićeva sestra Jasna danas se javila "Blicu" uz tvrdnju da poslednjih deset godina, njen brat nije dobio ni prijavu za nepropisno parkiranje.

- Toma je sportista, radio je kao trener u teretani. Živi u stanu sa devojkom. Taj nadimak "Toma Hekler" je iz detinjstva, nema veze sa kriminalom. Ružno je što se svaka pucnjava vezuje za drogu i kriminal. To je bolno za porodicu, koja zna da Toma sa tim nije imao veze - kaže Jasna.

Na naše pitanje da li je Milovanović imao probleme ili pretnje koje bi mogle da dovedu do ubistva, Jasna kaže: "Ne. Niko mu nije pretio. Mi ne znamo ko je pucao, ali verujemo da će se to brzo utvrditi".

Milovanović je ranjen sinoć oko 21.30 sati i to u ulazu zgrade u Ulici Vladimira Tomanovića u kojoj je živeo.

Naoružani napadač sačekao ga je u hodniku, i pucao u njega u momentu dok je kada je Milovanović otključavao vrata svog stana u prizemlju zgrade.

Napadač je posle pucnjave pobegao, dok je Milovanović, pogođen u stomak, ostao da leži na podu u lokvi krvi.

Na poziv komšija, koji su čuli pucnjavu, po Milovanovića je stigla Hitna pomoć koja ga je prevezla na VMA.

Policija koja je ubrzo stigla na mesto pucnjave je uradila uviđaj i uzela snimke video nadzora zgrade u kojoj Milovanović živi, kao i sa okolnih zgrada, u nameri identifikacije napadača.

Nastavak na Blic...






Povezane vesti

"MOŽDA SAM UPUCAN GREŠKOM" Ranjeni Toma Hekler prijatelj sa žestokim momcima ali i sa POLA ESTRADE

Izvor: Blic, 10.Mar.2017

Tomislav Milovanović (39), zvani Toma Hekler, koji je ranjen preksinoć ispred svog stana u holu zgrade na Konjarniku, ima dosije sa čak 41 krivičnom prijavom, a blizak je i sa žestokim momcima sa Voždovca...Milovanović, koji je inače i prijatelj sa skoro pola srpske estrade, upucan je u sačekuši...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.