Preminuo na parkingu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 05.Jun.2011, 15:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Preminuo na parkingu

NOVI SAD -

Na parkingu u Bulevaru oslobođenja u Novom Sadu, prolaznici su pored automobila otkrili beživotno telo starijeg muškarca, o čemu su odmah obavestili policiju i Hitnu pomoć, javili su lokalni mediji.

Ekipe koje su ubrzo došle na lice mesta mogle su samo da konstatuju smrt nesrećnog čoveka. Telo je otkriveno juče oko 17.00 časova.

Prema prvim nezvaničnim rezultatima policijske istrage, reč je o 73-godišnjem licu čiji su inicijali L.A. iz Novog Sada, a pretpostavlja se da je iznenada preminuo od infarkta srca, te da je ranije imao određenih zdravstvenih problema.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Leš na parkingu u Novom Sadu

Izvor: Mondo, 05.Jun.2011

Na parkingu u Bulevaru oslobođenja u Novom Sadu, prolaznici su pored automobila otkrili beživotno telo starijeg muškarca, o čemu su odmah obavestili policiju i Hitnu pomoć, javili su lokalni mediji.

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.