PALA BANDA Policija zbog ubistva prolaznika i pljačke banke uhapsila petoro ljudi

Izvor: Blic, 07.Nov.2015, 01:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PALA BANDA Policija zbog ubistva prolaznika i pljačke banke uhapsila petoro ljudi

Policijski službenici MUP-a Kantona Sarajevo danas su uhapsili pet osoba koje se dovode u vezu pljačkom filijale Rajfajzen banke na Ilidži i ubistvom jednog prolaznika

Portparol MUP-a Kantona Sarajevo Irfan Nefić je na konfernciji za novinare rekao da je akcija hapšenja u sarajevskom naselju Otoka, pripremana tokom noći i jutra, rezultirala privođenjem tri muškarca i dve žene.

- U akciji je učestvovao veliki broj policijskih službenika. U toku je kriminalistička >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << obrada. Samo možemo reći da su svi uhapšeni sa područja Kantona Sarajevo - rekao je Nefić.

On je pojasnio da su pripadnici policije juče i danas tragali za napadačima, koji su u jutarnjim časovima 5. novembra tokom pokušaja pljačke poslovnice Rajfajzen banke u Rustempašinoj ulici, na području opštine Ilidža ubili Kemu Bašića (56), prenose federalni mediji.

- Sve raspoložive snage kompletnog MUP-a Kantona Sarajevo bile su na terenu kako bi što prije uhvatili napadače koji su juče tokom pljačke koristili automatsko naoružanje, te u razmeni vatre pogodili biciklistu Bašića, koji je od zadobijenih rana na mestu preminuo - kaže on.

Policija je juče obaveštena da su u dva maskirana lica izvršila razbojništvo u poslovnici Rajfajzen banke u Rustempašinoj ulici.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.