Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 13.Avg.2025, 12:18
Oteo 10.000 evra sa autobuske stanice u Novom Sadu i počinio još 12 krivičnih dela
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu, u saradnji sa Policijskom upravom za Grad Beograd, uhapsili su državljanina Bosne i Hercegovine S. R. (1987), zbog postojanja osnova sumnje da je učinio više krivičnih dela krađa i teška krađa.
Između ostalog, sumnja se da je, prekjuče, na peronu Međumesne autobuske stanice u Novom Sadu, iz autobusa koji saobraća ka inostranstvu, ukrao novac koji su građani slali članovima porodice u drugim zemljama, u ukupnom >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << iznosu od oko 10. 000 evra.
Intenzivnim operativnim radom, policija je, sutradan, rasvetlila ovo krivično delo teška krađa i uhapsila osumnjičenog u Beogradu, a kod njega je pronađena gotovo celokupna svota ukradenog novca koji će biti vraćen vlasnicima.
Sumnja se, takođe, da je S. R. na području Grada Novog Sada učinio još najmanje 12 krivičnih dela krađa i teška krađa.
Određeno mu je zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, osnovnom javnom tužiocu u Novom Sadu.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Državljanin BiH iz autobusa ukrao 10.000 evra koje ljudi šalju svojim porodicama
Izvor: Nezavisne Novine, 13.Avg.2025
NOVI SAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu, u saradnji sa Policijskom upravom za Grad Beograd, uhapsili su državljanina Bosne i Hercegovine S.R. (38), zbog sumnje da je učinio više krivičnih djela krađa i teška krađa, saopšteno je danas iz MUP-a.
Uhapšen muškarac koji je iz autobusa ukrao 10.000 evra, a sumnjiči se za još 12 krađa
Izvor: NoviSad.com, 13.Avg.2025
Novosadska policija, u saradnji sa beogradskim kolegama, uhapsili su državljanina Bosne i Hercegovine S. R. (1987), zbog sumnje da je učinio više krađa i teških krađa..







