Izvor: Kurir, 12.Apr.2011, 18:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
KRALI "JUGO", NAIŠLA POLICIJA...
KRAGUJEVAC - Kragujevačka policija uhapsila je Nikolu L. (27) iz Pretoka kod Knića i Mladena O. (25) iz Kragujevca zato što su obili putničko vozilo marke "jugo" ispred hotela u centru grada i pokušali da ga ukradu.
Nikola L. i Mladen O. su 9. aprila u večernjim satima ispred hotela "Nova Sicilijana" obili vozilo i pokušali da ga ukradu, ali ih je zatekao policajac-pozornik koji ih je legitimisao, navedeno je u saopštenju.
Nikola L. je "odgurnuo" policijskog službenika >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << zbog čega će protiv njega biti podneta i krivična prijava da je ometao službeno lice u obavljanju poslova. Mladen O. je odmah priveden, a policija je Nikolu L. pronašla u večernjim satima i privela ga, dodaje se u saopštenju.







