I TO JE MOGUĆE: Uhapšen Lozničanin koji je pokušao da podmiti komunalnog policajca!

Izvor: Kurir, 09.Nov.2015, 16:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I TO JE MOGUĆE: Uhapšen Lozničanin koji je pokušao da podmiti komunalnog policajca!

LOZNICA - N.M. (33) iz Loznice osumnjičen je da je pokušao da podmiti komunalnog policajca Petra Veličkovića kako bi ga sprečio da njegovom prijatelju napiše prekršajnu prijavu zbog nedozvoljenog parkiranja.

Kako je saopštila komunalna policija, njihovi službenici su 6. novembra obavljali kontrolu na Bulevaru Medijana gde su uočili veći broj motornih vozila koja čiji su vozači prilikom parkiranja na trotoaru onemogućili nesmetano kretanje pešaka i biciklista. >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir <<

Kada je komunalni policajac Veličković fotografisao nepravilno parkirano vozilo i pisao prekršajni nalog prema jednom od vozača, njegov prijatelj N.M. mu je u ruku stavio dve novčanice od po hiljadu dinara kako bi ga podmitio. Veličković mu je odmah saopštio da je na ovaj način izvršio krivično delo davanje mita i obavestio policiju i Osnovno javno tužilaštvo.

Načelnik Odeljenja komunalne policije Igor Džonić pohvalio je profesionalan, savestan i zakonit rada Petra Veličkovića.

(M. M.)

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.