DVE OSOBE TEŠKO POVREĐENE U LANČANOM SUDARU

Izvor: Kurir, 09.Dec.2010, 18:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DVE OSOBE TEŠKO POVREĐENE U LANČANOM SUDARU

ZVEČAN- Dve osobe su teško povređene u lančanom sudaru na magistralnom putu Kosovska Mitrovica - Raška, kod mesta Sočanica na severu Kosova, i one su smeštene u mitrovačku bolnicu.

Portparol Kosovske policije Besim Hoti rekao je da je u nesreći učestvovalo pet vozila i da je zbog toga ova saobraćajnica bila zatvorena sat vremena.

- Policijska stanica u Zvečanu je obavila uviđaj i za sada nije poznato >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << šta je uzrok ove saobraćajne nesreće. Povređeni su prebačeni u bolnički centar u Kosovskoj Mitrovici i njihovo zdravstveno stanje se prati, kazao je Hoti.

Sudar se dogodio oko 14 sati, a oko 15 sati magistralni put Kosovska Mitrovica - Raška ponovo je otvoren za saobraćaj.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.