Petrović: Propuštena šansa za bolje odnose u regionu

Izvor: Blic, 11.Nov.2014, 17:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Petrović: Propuštena šansa za bolje odnose u regionu

Zamenik predsednika Vlade Kosova Slobodan Petrović izjavio je danas FoNetu da mu je žao što je prilikom posete Srbiji predsednika Vlade Albanije Edija Rame propuštena šansa da se "promoviše nešto novo što će unaprediti odnose" Beograda i Tirane, a time i u celom regionu.

- Želeli smo da to bude prekretnica koja će u celom regionu omogućiti bolji život - rekao je Petrović.

On smatra da treba odati veliko priznanje na političkoj hrabrosti u organizaciji ove posete, koja je nosila mnogo izazova, naročito posle fudbalske utakmice u Beogradu između reprezentacija Srbije i Albanije.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.