Izvor: EMportal, 04.Feb.2011, 11:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Još jedna žrtva novog gripa
Jedan 42 godine star muškarac iz Banatskog Karlovca umro u bolnici u Pančevu od novog gripa, rečeno jutros u toj ustanovi.
Povezane vesti
U Pančevu umro oboleli od novog gripa
Izvor: Blic, 04.Feb.2011
Jedan 42-godišnjak iz Banatskog Karlovca umro je u bolnici u Pančevu od novog gripa koji izaziva virus tipa A H1N1, rečeno je jutros u toj ustanovi. ..Muškarac je preminuo juče, a prema rečima epidemiologa Ljiljane Perišić, on je na lečenje došao relativno kasno, te se bolest razvila...Perišić...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta EMportal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta EMportal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






