Izvor: 025info.rs, 08.Avg.2015, 18:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Welcome to Freudland

"Mene ova zemlja ne zaslužuje. Ovde nema hleba. Bež'te svi odavde. Prodaj, udaj se i spasi!" Buuu-huuuu. U principu smatram sebe osobom koju je prilično teško iznervirati, imam taj neki, dve kile vina težak, prag tolerancije, ali što je mnogo, mnogo je brate. Čak i najluđi optimista ima poriv da šutne u glavu ponekada, sebe ili druge. Dosadni ste, "ooooo viii hejteri", dosadni ste sa kuknjavom i naricanjem nad tužnom sudbom majke Srbijice. Tako je postala zamorna ta priča bez kraja. Ili je to postalo standard? Kukamo mi ovde, kukate vi tamo, vajs versa... Ali smem nešto da pitam? Ma šta vam fali?! Sve vam smeta, svi su vam krivi. Neizbežno Kosovo, suša, Beograd na vodi, Novi Sad pod vodom, mitologija i korupcija u niškoj bolnici, Šešelj, pa onaj drugi, sabotirali nas na Gejoviziji... Nije ni čudo što Džoni nije izdržao pritisak u bazenu sa onim ostalim...

Nastavak na 025info.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.