Izvor: Pančevac-online.com, 03.Feb.2023, 20:52

VUČIĆ O JEZIVOM PRIZNANJU LALIĆA: Preko medija i drugih pokušali Danilu da nameste ubistvo

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je u Skupštini Srbije priznanje Srđana Lalića da je kriminalni klan Belivuk-Miljković pokušao da Danilu Vučiću namesti ubistvo. – Danas ovaj okrivljeni saradnik kaže, pa se pitajte kako mi je kao roditelju kad moram to da čitam. Mom sinu su preko medija pokušali da nameste da ubistvo Lazara Vukićevića. Pokušali […] The post VUČIĆ O JEZIVOM PRIZNANJU LALIĆA: Preko medija i drugih pokušali Danilu da nameste ubistvo appeared first on PANČEVAC.

Nastavak na Pančevac-online.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

"MOM SINU SU POKUŠALI DA NAMESTE UBISTVO" Vučić o izjavi Srđana Lalića na suđenju klanu Veljka Belivuka

Izvor: Blic, 03.Feb.2023

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je u Skupštini Srbije priznanje Srđana Lalića da je kriminalni klan Belivuk-Miljković pokušao da Danilu Vučiću namesti ubistvo.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Pančevac-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Pančevac-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.