Izvor: 025info.rs, 16.Avg.2020, 14:35

Ubedljiv poraz Odžačana na svom terenu

Igrači domaćeg tima razočarali su u premijernom meču, protiv mlade i poletne ekipe Bačke iz Pačira. Možda bi rezultat bio povoljniji za Odžačane da su u prvom poluvremenu iskoristili svoje dve prilike. Prvo je pripretio Prelić, koji je pucao sa 20-ak metara, ali lopta je zakačila jednog igrača gostiju, promenila pravac, pa je Sabo imao dosta muke da je zaustavi. Dva minuta kasnije usledila je brza kontra domaćina. Kapiten Božičić se našao u odličnoj šansi, ali se ponovo golaman Pačiraca nije dao iznenaditi. Ubrzo je usledila kazna gostiju, Milijašević je sa 14 metara efektno zatresao mrežu – 0:1. Očekivalo se da će domaći zaigrati bolje u nastavku susreta, ali se to nije ...

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.