Tri nastupa karatista “Radničkog” – tri medalje

Izvor: KovinEkspres.rs, 25.Nov.2014, 12:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U nedelju, 23. novembra, u Staroj Pazovi održano je prvenstvo Vojvodine za kadete, juniore i mlađe seniore. Članovi karate kluba Radnički Kovin imali su tri nastupa i osvojili isto toliko medalja.

Prema očekivanju Šemlal Stefan zauzeo je 1. mesto u mlađim seniorima – imao je 3 meča i sva tri meča je pobedio maksimalnim rezultatom 5 prema 0.

Miloš Janković osvojio je 3. mesto u mlađim seniorima izgubivši u polufinalu maksimalnim rezultatom 5 prema 0.
Isidora Seč osvojila je 3. mesto u kategoriji juniorki – prvi meč izgubila je rezultatom 5 prema 0 i u repasažu za treće mesto pobedila takmičarku 3 prema 2.

U subotu, 29. novembra, takmičari imaju prvenstvo Srbije u Beogradu.

Nastavak na KovinEkspres.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta KovinEkspres.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta KovinEkspres.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.