Izvor: 025info.rs, 03.Okt.2016, 11:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rutinski trijumf Bratstva za najavu nove pobedničke serije

U meč 8. kola Srpske lige – grupa "Vojvodina", fudbaleri Bratstva ušli su nakon prvog poraza u sezoni u Sakulama, ali i oslabljeni neigranjem standardnih prvotimaca Noskovića i Bursaća. Iako je u prvom poluvremenu bilo problema za domaće, u nastavku su stvari došle na svoje mesto pa je tako ekipa Radničkog iz Nove Pazove savladana rezultatom 3:1 (1:1). Do 30. minuta domaćin je imao dve solidne prilike preko Stošića, a posle pola sata igre dosuđen je penal za Bratstvo nakon što je Zeljko oboren u šesnaestercu gostiju. Suguran izvođač kaznenog udarca je Vuković za 1:0. Desetak minuta kasnije gosti postižu gol. Cvijetinović je iskoristio konfuziju u zadnjoj liniji domaćih, oduzeo loptu, prošao golmana Ićitovića i gurnuo loptu u praznu mrežu. Nerešenim rezultatom se otišlo na odmor. "Terepija" trenera Bačića na poluvremenu meča očigledno je urodila plodom. Faber i Šveljo su već u 47. minutu kreirali akciju za 2:1,...

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.