Radosavljeviću u Novom Sadu SUBNOR dodelio povelju

Izvor: KovinEkspres.rs, 30.Nov.2014, 20:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radosavljeviću u Novom Sadu SUBNOR dodelio povelju

Gojko Radosavljević, predsednik OO SUBNOR Kovin

Na sednici Pokrajinskog odbora SUBNOR-a Autonomne pokrajine Vojvodine, održane 27. novembra 2014. godine u Novom Sadu, povodom 70. godina Batinske bitke, dodeljena je povelja Gojku Radosavljeviću, predsedniku Opštinskog odbora SUBNOR-a,  u znak priznanja i zahvalnosti za negovanje tradicija narodnooslobodilačkog rata 1941-1945. godine.

Nastavak na KovinEkspres.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta KovinEkspres.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta KovinEkspres.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.