Izvor: 025info.rs, 16.Avg.2020, 13:54

Radnički 1912 remijem startovao novu sezonu

Fudbaleri somborskog Radničkog 1912 novu takmičarsku sezonu 2020/21 u Srpskoj ligi Vojvodina startovali su sa jednim bodom. Radnički 1912 nije najbolje otvorio susret, pa su domaći igrači u 19. minutu preko Nikole Galića poveli sa 1:0. Strelac vodećeg pogotka našao se sam ispred golmana i pravo je čudo da ga niko nije markirao, odnosno da je dobio priliku da neometan primi loptu i tako pogodi donji desni ugao gola Ićitovića. Nakon toga kreće inicijativa fudbalera somborskog trećeligaša, ali i serija promašaja u kojima je prednjačio Darko Terzić kome je u odlučujućim trenucima sreća okrenula leđa, pa je u nekoliko navrata lopta završavala tik iznad prečke. Do izjednačenja Somborci dolaze u 68. minutu ...

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.