Izvor: 025info.rs, 29.Sep.2016, 09:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prvi poraz lidera, Prigrevčani se okliznuli u Sakulama

Vanredno 7. kolo Srpske lige - grupa "Vojvodina" donelo nam je prvi poraz ekipe Bratstva iz Prigrevice. Izabranici trenera Slobodana Bačića poraženi su u Sakulama od domaćeg Borca rezultatom 2:1 (0:0), ali su i pored izgubljenih bodova ostali na čelu tabele. Na ovaj način maleno mesto u Južnobanatskom okrugu, koje broji svega 1800 stanovnika može da se pohvali da je iznedrilo jedini neporaženi tim u dosadašnjem toku prvenstva. Borac ima učinak od tri pobede i isto toliko remija i nalazi se na četvrtom mestu na tabeli sa utakmicom manje od vodećih Prigrevčana. Prvo poluvreme je proteklo u dobroj i čvrstoj igri ekipe Bratstva. Visokim presingom gosti su sasekli sve akcije domaćina, a najbolju priliku propušta Erak desetak minuta pre odlaska na odmor nakon sjajne asistencije Grabeža, ali je stativa bila saveznik ekipe Borca. U nastavku, sasvim drugačija slika. Pad koncentracije odbrane Bratstva rezultira vođstvom Borca. Nakon toga domaćin...

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.