Počelo komunalno opremanje severne industrijske zone

Izvor: Pančevac-online.com, 17.Jun.2016, 14:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Počelo komunalno opremanje severne industrijske zone

Gradonačelnik Saša Pavlov, direktorka Direkcije za izgradnju i uređenje grada Maja Vitman i čelnici „Vodovoda” i „Elektrovojvodine” juče su posetili severnu industrijsku zonu povodom početka radova na njenom asfaltiranju i povezivanju s Jabučkim putem.

Pavlov je izjavio da je predviđeno i da se postave vodovodna mreža i električno osvetljenje. Istakao je da će se time nastaviti radovi na komunalnom opremanju severne zone i dodao da je to jedan od strateških ciljeva >> Pročitaj celu vest na sajtu Pančevac-online.com << našeg grada jer se samo tako otvara mogućnost da Pančevo privuče potencijalne investitore da ulože novac i otvore nove industrijske pogone.

Gradonačelnik Pančeva je izjavio i da je dobro što će radovi na asfaltiranju severne zone biti završeni do avgusta, jer će sredinom tog meseca naš grad posetiti predstavnici japansko-holandske firme „Azaleja”, koji su rezervisali osam hektara u severnoj zoni.

Severna industrijska zona nalazi se na putu za Jabuku, u neposrednoj blizini benzinske pumpe kompanije „Almeks”.

M. G.

Nastavak na Pančevac-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Pančevac-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Pančevac-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.