Izvor: Radio Dunav, 28.Okt.2015, 10:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

POČETKOM NOVEMBRA BIĆE ODRŽANI LIČKI DANI U PRIGREVICI

Zavičajno udruženje „Ličko ognjište“ organizuje Ličke dane u Prigrevici. Lički dani ove godine počinju 5.11 2015. Godine i traju do 7.11 2015. Godine. Svečano otvaranje manifestacije zakazano je za 5.11 sa početkom u 18 sati u Spomen biblioteci gde će meštanima Prigrevice i gostima biti predstavljena Monografija o Rajku Čuli.
6.11 2015.godine sa početkom u 18 sati u Spomen biblioteci biće održano književno veče: Zeva i druge priče iz Krajine, učestvuju Bogdan Radeka i >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << Mladen Petrović, istog dana u 20 sati u prigrevačkom Domu kulture predstaviće se folklorna društva iz Apatina, Bačkog Brestovca, Bačkog Gračaca i Prigrevice. U sklopu manifestacije biće održan i kviz za najmlađe „Govorite li lički“, ulaz je slobodan.
Poslednjeg dana odnosno 7.11 2015. Godine u 20 sati biće organizovana večera u Penzioneru sa kulturno zabavnim programom. U delu kulturno zabavnog programa održaće se takmičenje u pripovedanju ličkih šala i anegdota, a posetioci će moći da uživaju uz pesme Bore Drljače i orkestar Bravo bend. Iz ovog udruženja pozivaju meštane Prigrevice i građane apatinske opštine da svojim prisustvom uveličaju manifestaciju.

Nastavak na Radio Dunav...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.