OPREZ-SNEŽNA OLUJA JURI PREMA BALKANU

Izvor: Radio Dunav, 27.Dec.2014, 18:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

OPREZ-SNEŽNA OLUJA JURI PREMA BALKANU

Snimak iz Svemira, snežna oluja juri prema Balkanu .U našu redakciju je stiglo upozorenje Republičkog Hidrometerološkog zavoda Srbije.Na snazi je upozorenje na moguće snežne nepogode
UPOZORENJE
UPOZORENJE ZA PODRUCJE SRBIJE (do 03.01.2015.god.)
UPOZORENJE NA OBILNE SNEŽNE PADAVINE: U nedelju uvece (28.12.), u toku noci i u ponedeljak ujutro i pre podne (29.12.) na podrucju Srbije u vecini krajeva stvaranje snežnog pokrivaca visine od 10 do 30 cm, lokalno i više, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << a usled jakog vetra i pojava snežnih nanosa.
UPOZORENJE NA LEDENU KIŠU: U nedelju (28.12.) u istocnoj Srbiji i u Podunavlju moguca je ledena kiša.
UPOZORENJE NA NISKE TEMPERATURE:Od ponedeljka (29.12.) do subote (03.01.) veoma hladno, ujutro umeren i jak mraz, danju temperatura niža od 0 stepeni (ledeni dani).
UPOZORENJE ZA PODRUCJE BEOGRADA (do 03.01.2015.god.)
UPOZORENJE NA OBILNE SNEŽNE PADAVINE: U nedelju uvece (28.12.), u toku noci i u ponedeljak ujutro (29.12.) stvaranje snežnog pokrivaca visine oko 20 cm, a usled jakog vetra i pojava snežnih nanosa.
UPOZORENJE NA NISKE TEMPERATURE:Od ponedeljka (29.12.) do subote (03.01.) veoma hladno, ujutro umeren i jak mraz, danju temperatura niža od 0 stepeni (ledeni dani).
 

Nastavak na Radio Dunav...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.