Nezaustavljivi “dobrovoljci” sve bliži vrhu

Izvor: KovinEkspres.rs, 15.Feb.2010, 02:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Druga Srpska liga - Sever: Ruma - Radnički 89:97 (24:23, 23:26, 27:17, 15:31) Kolo 27. donelo je još jednu pobedu, sedmu u nizu ekipi Radničkog. „Dobrovoljci“ su imali dosta problema da dođu do Rume, do Pančeva su putovali čitavih sat i petnaest minuta, ali su ipak uspeli da stignu bezbedno i obezbede bitnu pobedu 89:97 (24:23, 23:26, 27:17, 15:31) za proboj ka vrhu tabele . Prvo poluvreme proteklo je u izjednačenoj igri obe ekipe, napad je funkcionisao na visokom nivou. Kovinci tokom treće četvrtine lošom igrom u napadu dovode pobedu...

Nastavak na KovinEkspres.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta KovinEkspres.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta KovinEkspres.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.