Izvor: Aleksinac.net, 25.Mar.2014, 14:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nemanja Veličković najbolji glumac

Predstava Tajni dnevnik Adrijana Mola proglašena je najboljom predstavom, a Nemanja Veličković je dobio nagradu za najbolju mušku ulogu na Regionalnim susretima domova.

19. Regionalni susreti domova u Negotinu, čiji je domaćin ovog vikenda bila Poljoprivredna škola sa domom učenika “Rajko Bosnić“ na Bukovu, okupili su preko 400 učesnika iz 13 domova učenika srednjih škola južne i istočne Srbije, koji su se nadmetali u kulturnom stvaralaštvu, kroz dramski >> Pročitaj celu vest na sajtu Aleksinac.net << i poetski prikaz, muzičke i plesne tačke.

Aleksinačka predstava Tajni dnevnik Adrijana Mola proglašena je najboljom predstavom festivala, a Nemanja Veličković dobio nagradu za najbolju mušku ulogu.

U aprilu predestava učestvuje na Republičkom festivalu u Beogradu. Reditelj predstave je Dragoslav Ranđelović Ranđa.

Nastavak na Aleksinac.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Aleksinac.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Aleksinac.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.