Izvor: 025info.rs, 20.Mar.2014, 10:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nastavak šampionskog niza, Novi Bečej za novu "recku"

Još jedan trijumf apatinskih rukometaša, uz konstataciju da ovakve utakmice odlučuju šampiona na kraju sezone. Utakmica je opravdala očekivanja rezultatom ali ne i igrom. Domaći igrači definitivno nisu bili na svom nivou ali su i pored lošije igre uspeli da trijumfuju sa pet golova razlike protiv ekipe Jedinstva iz Novog Bečeja 24:19 (10:9). Osetio se izostanak Perice Baića, pa je Zoran Mandić morao da odigra svih 60 minuta na poziciji pivota što je veoma dobro uradio. Na poluvreme se otišlo prednošću domaćina od 10:9 i u prvih 20 minuta viđeno je puno promašaja uz čvrstu igru u odbrani i jedne i druge ekipe. Mimo očekivanja na parket je morao i nedovoljno oporavljeni kapiten RK Apatin Čedomir Milojević. Tek u poslednjih pet minuta Apatinci su se odvojili na +4 i tada je pobeda bila izvesna. Bogdan Drašković sa 6 i Čedomir Milojević sa 5  postignutih golova bili su najefikasniji...

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.