Izvor: 025info.rs, 01.Apr.2014, 20:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ludnica na vrhu, Mladost deli prvo mesto sa još tri tima

Sa neugodnog gostovanje u Staparu "crveni đavoli" se vraćaju sa celim plenom. "Hajduci" su u 18. kolu lige Područnog fudbalskog saveza Sombor položili oružje pred ekipom Mladosti koja je trijumfovala rezultatom 2:0 (1:0). Utakmicu su obeležili evrogolovi gostujućeg sastava. U prvom poluvremenu mrežu Staparaca pogada Miloš Čonić, dok je pobedu u nastavku meča potvrdio Nenad Ševarac. Nakon poraza u Gakovu ovo je druga vezana pobeda fudbalera Mladosti a priliku za nastavak serije imaće u narednom kolu kada na Stadion kraj Dunava dolazi slabašni Stanišić. (Tabela preuzeta sa sajta www.srbijasport.net) Situacija na vrhu tabele je paklena. Odžaci i ŽAK su u ovom kolu svoje mečeve odigrali nerešeno, dok je uz apatinsku Mladost trijumf zabeležio i Zadrugar iz Srpskog Miletića, pa su tako na čelu tabele sve četiri pomenute ekipe sa istim brojem osvojenih bodova! Naredno kolo donosi nam derbi meč. U Ožacima će domaći sastav dočekati...

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.