Izvor: Pančevac-online.com, 21.Mar.2017, 13:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lopov uhapšen odmah posle pljačke
U brzo i efikasno izvedenoj akciji pančevački policajci uhapsili su lopova (Đ. R., 1978) neposredno nakon razbojništva koje je počinio u jednoj prodavnici u centru grada.
Policija sumnja da je on u periodu od novembra prošle godine do sredine marta ove godine izvršio još šest razbojništava na području Pančeva tako što je ulazio u prodavnice i uz pretnje nožem prodavačicama tražio novac. Zbog toga je uz krivičnu prijavu predat nadležnom tužilaštvu i određen mu je pritvor.
M. G.
Nastavak na Pančevac-online.com...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Pančevac-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Pančevac-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



















