Izvor: OkRadio.rs, 02.Okt.2021, 11:13
Ledene stene BEZ VODE zbog havarije
Radnici JP ,,Vodovod'' danas će biti angažovani na sanaciji havarije na vodovodnoj mreži u ulici Esperanto. Bez vode će biti potrošači u naselju Ledena stena do završetka radova. Iz "Vodovoda" mole za strpljenje i razumevanje. "Vodovod" preporučuje korisnicima da po nestanku vode, a po normalizaciji vodosnabdevanja ne koriste vodu za piće i pripremu hrane sledeća dva sata, a da u tom periodu izvrše ispiranje kućnih instalacija. Voda je ispravna hemijski i bakteriološki, ali zbog transporta čestica iz cevovoda nakon obavljene intervencije nije preporučljivo koristiti je u gore pomenute svrhe u naredna dva sata po normalizaciji vodosnabdevanja. ...









