Košarkaši Radničkog bez bodova u Staroj Pazovi

Izvor: KovinEkspres.rs, 06.Feb.2011, 19:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Košarkaši Radničkog poraženi su na gostovanju u Staroj Pazovi rezultatom 68:63 Kovinci otvaraju utakmicu sa 8:0, da bi  domaćin vezao 5 uzastopnih poena, prvu četvrtinu Radnički igra odlično i napadu i odbrani, tačku na sjajnu igru stavlja Predrag Grujević trojkom u poslednjoj sekund za plus jedanaest, 11:22, javlja zvanični sajt KK Radničkog. Koliko su „dobrovoljci“ odlično odigrali prvi period, toliko su očajno igrali u drugom, u prilog tome govori da su za šest minuta postigli >> Pročitaj celu vest na sajtu KovinEkspres.rs << samo četiri poena.U poslednji minut domaćin je ušao sa prednošću od jednog poena, na odmor se otišlo rezultatom 31:29. Stara Pazova je tokom treće četvrtine bila u konstantnoj prednosti, od makismalnih plus osam, do u više navrata plus tri. Radnički pokušavao svim silama  da stigne rezultatski deficit, ali domaćini predvodjeni Čobanovićem odlaze  na odmor pred početak poslednje četvrtine sa sedam poena zalihe 51:44. Košarkaši Radničkog, Milošev,Mićanović i Predrag Grujević  šutevima van linije 6.75 dovode utakmicu blizu egala, 59:57. U poslednji minut Stara Pazova ima samo poen prednosti, 62:61, i tada se ulazi u penal završnicu, u kojoj se bolje snašao domaćin i bodovi su ostali u hali Park. „Dobrovoljci“ u sledećem kolu na svom parketu dočekuju ekipu Jedinstvo iz Novog Bečeja, koja se nalazi na devetom mestu I srpske lige.

Nastavak na KovinEkspres.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta KovinEkspres.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta KovinEkspres.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.