Izvor: 025info.rs, 18.Okt.2016, 15:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kobno prvo poluvreme za Apa-futsal, bodovi ostali kraj Tise

U drugom kolu Druge futsal lige – grupa "Vojvodina" KMF Apa-futsal poražen je u Bečeju od istoimene ekipe rezultatom 6:4 (6:1). Očajno prvo poluvreme gostiju, sa velikim brojem grešaka prouzrokovali su visoko vođstvo KMF Bečej 2003 i već nakon prvih 20 minuta igre moglo se naslutiti da bodovi gotovo izvesno ostaju u gradu na Tisi. U nastavku potpuno drugačija slika. Već u prvom minutu drugog dela igre Apa-futsal smanjuje vođstvo, a strpljivom igrom u narednih desetak minuta postižu još dva gola i ozbiljno prete domaćinu. U poslednjih 7-8 minuta meča gosti su svim silama pokušavali da stignu prednost domaćina, promašili su nekoliko izglednih prilika ali snage za preokret nije bilo. Po dva gola za Apatince postigli su Strahinja Delić i Uroš Danić. U narednom 3. kolu Druge lige "Vojvodina" Apa-futsal u petak 21. oktobra dočekuje KMF Kraljevićevo iz Kačareva koji je u prva dva kola ubedljivo poražen...

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.