Izvor: Pančevac-online.com, 24.Mar.2017, 14:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
„Knjiga otisaka” u „Ateljeu 212”
Nakon prikazivanja u Pančevu predstava „Knjiga otisaka”, u kojoj glume osobe sa intelektualnim teškoćama – članovi udruženja „Na pola puta”, biće izvedena i pred beogradskom publikom, i to u sredu, 29. marta, od 20.30, u „Ateljeu 212”.
Ovo je četvrta pozorišna predstava udruženja „Na pola puta”, a premijerno je, pred mnogobrojnom publikom, izvedena 12. decembra prošle godine na Maloj sceni Kulturnog centra Pančeva. „Knjiga otisaka” prati putovanje ljudi >> Pročitaj celu vest na sajtu Pančevac-online.com << kroz svojevrstan životni orijentiring i puna je naizgled malih, a u stvari onih najvažnijih trenutaka života.
Ulaz na predstavu je besplatan, a ispred pozorišne sale biće postavljena donatorska kutija. Ukoliko ste propustili pančevačku premijeru, iskoristite priliku da u glumačkom talentu naših sugrađana uživate naredne srede u Beogradu. Svakako ih, uz prisustvo, podržite i dobrovoljnim prilogom, oba gesta će im zasigurno mnogo značiti.
D. K.
Nastavak na Pančevac-online.com...
















