Izvor: 025info.rs, 28.Nov.2019, 14:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Drugo mesto za KK Ravangrad na Panter Open-u

Karate savez Vojvodine u saradnji sa Karate klubom Panter iz Budisave je organizovao Međunarodni karate turnir Panter Open 2019. Turnir je okupio 368 takmičara iz 29 klubova BiH, Hrvatske i Srbije u borbama i katama po pravilima WKF. Karate klub Ravangrad je odličnim nastupom svojih takmičara u generalnom plasmanu osvojio drugo mesto i pehar. U borbama su osvojene četiri medalje. Zlatne medalje osvojili su junior Vukašin Vuković (68 kg), kadetkinja Valentina Ostrogonac (54 kg) i pionirka Irina Sabljić (37 kg). Bronza je pripala Aleksandru Nikoliću u kategoriji nada, do 52 kg. U katama je osvojeno 12 medalja, osam zlatnih, tri srebrne i jedna bronzana. Zlata su osvojili: Dejan Kemer, Aleksandar Heđi, Tamara Vučković, Petar Rukavina, Andrej Blanuša, Balaž Fica, Lea Rica i Kornelia Krušković. Srebro je pripalo: Mihaeli Rici, Marku Horvatović i Evi Čapo, dok je do bronzu osvojila Anđela Galić. Najmlađa takmičarka Ravangrada,...

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.