
Izvor: Pančevac-online.com, 02.Apr.2023, 14:02
BORA JE BIO ODUŠEVLJEN ŠTO JE U OSAMDESETIM DOBIO UNUČE Žika Todorović o preminulom ocu i sinu: Bolje je što je tako, on ne bi podneo Dekijevu smrt
Žika Todorović otvorio dušu o preminulom sinu i pokojnom ocu Bori. Glumac Srđan Žika Todorović decembra 2017. godine doživeo je tragediju. Kako je poznato, srpski glumac izgubio je trogodišnjeg sina. Žikin sin je preminuo u snu, od SIDS-a (slučajna dečja iznenadna smrt). Srđan i njegova supruga Ana pet i po godina od gubitka sina nose […] The post BORA JE BIO ODUŠEVLJEN ŠTO JE U OSAMDESETIM DOBIO UNUČE Žika Todorović o preminulom ocu i sinu: Bolje je što je tako, on ne bi podneo Dekijevu smrt appeared first on PANČEVAC.
Nastavak na Pančevac-online.com...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Pančevac-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Pančevac-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.