РАКАС И РАДОВАНОВИЋ НА СЕЛЕКТИВНОМ ОКУПЉАЊУ ФУДБАЛЕРА РОЂЕНИХ 2012. ГОДИНЕ

Izvor: Radio Dunav, 05.Nov.2025, 12:09

РАКАС И РАДОВАНОВИЋ НА СЕЛЕКТИВНОМ ОКУПЉАЊУ ФУДБАЛЕРА РОЂЕНИХ 2012. ГОДИНЕ

Фудбалски савез Војводине је саопштио да ће сутра, 6. новембра 2025. године на стадиону „Мирко Вучуревић“ у Банатском Двору бити одржано селективно окупљање дечака 2012. и 2013. годишта. Међу 44 позвана фудбалера који су рођени 2012. године нашли су се и таленти из Апатина, Илија Ракас >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << који је члан новосадске “Војводине” и играч суботичког “Спартака” Александар Радовановић.
Дечаци поникли у млађим категоријама апатинске “Младости” ће са најталентованијим вршњацима из читаве Војводине одрадити тренинг, на којем ће имати прилику да фудбалским стручњацима представе сав свој таленат.
The post РАКАС И РАДОВАНОВИЋ НА СЕЛЕКТИВНОМ ОКУПЉАЊУ ФУДБАЛЕРА РОЂЕНИХ 2012. ГОДИНЕ appeared first on Radio Dunav.

Nastavak na Radio Dunav...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.