Izvor: Radio Dunav, 15.Sep.2025, 09:27

„ВУЛКАН ПРОТЕКТОР 2“ ПРОТИВ ШК „КУЛПИН“ ОДИГРАО НЕРЕШЕНО 3:3

Протеклог викенда је настављена Међуопштинска шаховска лига Врбас-Бачка Паланка у коме се такмичи друга екипа Апатинског шах клуба “Вулкан Протектор”.
У првом колу јесењег дела, односно  петог свеукупног кола екипа Вулкана 2 гостовала је у Кулпину, истоименој екипи >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << ШК “Кулпин”. Након занимљиве борбе Апатинци су успели остварити нерешен резултат 3:3, иако су пре почетка меча домаћини важили за благог фаворита.
Победе за Вулкан остварили су Горан Петровић и Давид Лимбургер на првој и другој табли, ремије су остварили Владимир Грачев на трећој и Стево Поповић на шестој табли, док су своје партије изгубили Никола Кудуз на четвртој и осмогодишњи Михајло Јајић на петој табли.
Након 5 одиграних кола Апатинци се налазе на четвртом месту са 7 освојених бодова.
У недељу 21. 09 се игра шесто коло у коме је Вулкан домаћин првопласираној екипи Селенче.
The post „ВУЛКАН ПРОТЕКТОР 2“ ПРОТИВ ШК „КУЛПИН“ ОДИГРАО НЕРЕШЕНО 3:3 appeared first on Radio Dunav.

Nastavak na Radio Dunav...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.