ОДРЖАН 19. ПЛИВАЧКИ ДУНАВСКИ МАРАТОН

Izvor: Radio Dunav, 22.Jul.2019, 10:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Јуче је у рукавцу Дунава, код Плаве руже, одржан 19. по реду Пливачки дунавски маратон. Главна трка је испливана у дужини од 3000 метара (3 километра), а у њој је наступило 47 такмичара из иностранства и Србије.
У категорији мушкараца прво место освојио је Борислав Фермановић >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << из ПК Спартак прозивка Суботица (00.43:09:43), друго место Филип Завишић из ПК Спартака Суботица (00:44:32:66), док је треће место освојио Алекса Дудуковић из ПК Феникс из Сомбора (00:46:42:33).
У категорији жена прво место освојила је Марија Станић ПК Војводина из Новог Сада (00:43:07:91), друга је допливала Ребека Варга из ПК Кањижа (00:47:18:05), а трећа Тамара Станић из ПК Војводина из Новог Сада (00:47:11:66).
Трка одржана у Апатину представља девету у низу такмичења која се бодују за Отворено првенство Србије 2019 (SRB OPEN WATER CUP 2019).
The post ОДРЖАН 19. ПЛИВАЧКИ ДУНАВСКИ МАРАТОН appeared first on Radio Dunav.

Nastavak na Radio Dunav...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.