
Izvor: Radio Dunav, 12.Jun.2021, 17:43
ОДРЖАН БАЗАР ЗА СВЕТЛАНУ- ПРИКУПЉЕНО 128 ХИЉАДА ДИНАРА
У
Апатину је данас одржан још један базар којим су организатори, грађани и
излагачи прикупили 128.600 динара за
лечење Апатинке Светлане Мирковић.
Током прошле године грађани Апатина одржали су неколико хуманитарних базара којима је прикупљан новац за Светлану. Тиме >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << јој је омогућено да оде у Беч и прими неопходне терапије за излечење. Срећом све терапије су добро прошле, резултати су очекивани и Светланино здравствено стање се побољшало. Међутим, због свих бројних захвата, неопходна је вишемесечна медицинска помоћ како би се организам опоравио и метастазе не би вратиле, а цена рачуна за лекове износи преко 14.000 евра. Тренутни број донација сакупљених путем СМС порука је 6.300 еура и покрива само трећину потребне суме.
Због
тога је
туристичка организација Апатин данас
од 9 до 12 часова у пешачкој зони улице Српских Владара организовала нови базар за Светлану. На штандовима су излагачи посетиоцима понудили
своје производе. Било је колача, производа од меда, играчака, домаћег пива,
рукотворина и још много занимљивог.
У забавном делу манифестације
наступиле су апатинске мажореткиње, Певачка група „Етна“, а Сара
Танасић, Ена Ђорђевић и Јовица Десница одржали су, уз пратњу професора Милорада Басте, музичку
радионицу „Рок кидс фест“.
Они који нису били у могућности да присуствују данашњем базару, Светлани Мирковић могу помоћи слањем СМС поруке са текстом 788 на број 3030.
The post ОДРЖАН БАЗАР ЗА СВЕТЛАНУ- ПРИКУПЉЕНО 128 ХИЉАДА ДИНАРА appeared first on Radio Dunav.