Izvor: Radio Dunav, 19.Okt.2020, 08:51

АПАТИНСКИ КОШАРКАШИ ПОРАЖЕНИ У РАВНОМ СЕЛУ

Кошаркашки клуб „Апатин“ је у трећем колу Друге мушке регионалне лиге Север група А изгубио у Равном Селу од „Пролетера“ резултатом 68:66. Апатинци су на полувреме отишли са шест поена вишка, а са једним поеном предности мање су ушли у последњу четвртину. Ипак, домаћин је последњи >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << период игре добио резултатом 21:14 и успео да упише прву победу у текућој сезони. Након три одиграна кола КК „Апатин“ има једну победу и два пораза, а у наредном колу ће на свом терену играти против „Карађорђева“.
The post АПАТИНСКИ КОШАРКАШИ ПОРАЖЕНИ У РАВНОМ СЕЛУ appeared first on Radio Dunav.

Nastavak na Radio Dunav...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.