Izvor: Radio Dunav, 16.Okt.2023, 08:39

“МЛАДОСТ” СКИНУЛА “СЛОГУ” СА ТРОНА

Апатинска “Младост” је у дванаестом колу Војвођанске фудбалске лиге север на савом терену победила првопласирану “Слогу” из Чонопље резултатом 3:1 и на тај начин их скинула са трона. Апатинци су повели већ у трећем минуту голом Аљоше Јововића, а предност је удвостручио Стефан >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << Ђукић деветнаест минута касније. Исти играч је био прецизан и у осамдесетом минуту, а два минута касније коначан резултат је поставио Милован Вукас.
Апатинци су са 22 освојена бода на шестој позицији табеле, а у наредном колу ће гостовати “Солунцу” у Карађорђеву.
The post “МЛАДОСТ” СКИНУЛА “СЛОГУ” СА ТРОНА appeared first on Radio Dunav.

Nastavak na Radio Dunav...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.