Izvor: Radio Dunav, 25.Sep.2023, 12:15

АПАТИНСКИ ШАХИСТИ СЕЗОНУ ЗАВРШИЛИ НА ТРЕЋОЈ ПОЗИЦИЈИ

Овог викенда је одиграно девето и последње коло Војвођанске шаховске лиге група Бачка, у оквиру којег је Шах клуб “Вулкан Протектор” на гостовању у Панонији играо нерешено 3:3 са истоименом екипом. Све партије су завршене ремијем, а за “Вулкан” су наступили Стојановић, Медић, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << Владисављевић, Болехрадски, Ћопић и Поповић.
Апатинци су у овогодишњој лиги заузели треће место, иза првопласиране “Бачке” из Пацира и другопласираног “Пензионера” из Суботице.
-Клуб је имао проблема са неколицином стандардних играча који из оправданих разлога нису играли неколико мечева, али и поред тога можемо бити задовољнии изванредним трећим местом, рекао је Стево Поповић – председник апатинског Шах клуба.
The post АПАТИНСКИ ШАХИСТИ СЕЗОНУ ЗАВРШИЛИ НА ТРЕЋОЈ ПОЗИЦИЈИ appeared first on Radio Dunav.

Nastavak na Radio Dunav...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.