Izvor: Radio Dunav, 18.Sep.2023, 09:27

РЕПАЦ ХЕТ-ТРИКОМ ДОНЕО БОДОВЕ “ТЕРЕКВЕШУ”

Хет-триком Драгана Репца, “Тереквеш” је у петом колу Међуопштинске лиге први разред на свом терену победио екипу ОФК “Оџаци” резултатом 3:2. Домаћи су повели већ у 14. минуту, а само три минута касније Богдановић је изједначио и резултатом 1:1 се отишло на полувреме. Гости су голом >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << Мијатовића дошли до предности у 63. минуту, док је четири минута касније Репац вратио егал. Екипа из Оџака је у 90 минуту остала са играчем мање због црвеног картона који је добио Секулић, а бројчану предност на терену у четвртом минуту надокнаде је искористио најбољи стрелац Свилојевчана, доневши својој екипи сва три бода.
Након пет одиграних утакмица екипа из Свилојева са девет бодова заузима шесту позицију на табели.
The post РЕПАЦ ХЕТ-ТРИКОМ ДОНЕО БОДОВЕ “ТЕРЕКВЕШУ” appeared first on Radio Dunav.

Nastavak na Radio Dunav...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.