ПОЧЕЛИ РАДОВИ НА РЕКОНСТРУКЦИЈИ ПУТА ОД НОВЕ УЛИЦЕ ДО БЕНТА У АПАТИНУ

Izvor: Radio Dunav, 14.Sep.2023, 13:47

ПОЧЕЛИ РАДОВИ НА РЕКОНСТРУКЦИЈИ ПУТА ОД НОВЕ УЛИЦЕ ДО БЕНТА У АПАТИНУ

Општина Апатин је крајем марта на конкурсу за финансирање и суфинансирање пројеката у области саобраћајне инфраструктуре који је расписала Управа за капитална улагања АП Војводине добила 150 милиона динара, а овим средствима се финансира реконструкција пута од Нове улице >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << ка насипу уз Дунав у Апатину.
Радове на овој саобраћајници који су у току данас обишли помоћник председнице општине Апатин за комуналну област и рурални развој – Томислав Силађи и заменик председнице општине Апатин – Радован Ђукић, који је рекао да би посао треба да буде завршен до краја октобра.
-У питању је двогодишњи пројекат у склопу којег смо недавно реконструисали Апатински пут у Пригревици, а сада крећемо са радовима на путу од Нове улице до бента. Крајем октобра овде би требало да се заврши са асфалтирањем комплетне деонице, након чега ћемо почети са изградњом бициклистичке стазе од Свилојева до кружног тока. На пролеће нас чека и реконструкција улице Ади Ендреа у Свилојеву, најавио је Ђукић.
The post ПОЧЕЛИ РАДОВИ НА РЕКОНСТРУКЦИЈИ ПУТА ОД НОВЕ УЛИЦЕ ДО БЕНТА У АПАТИНУ appeared first on Radio Dunav.

Nastavak na Radio Dunav...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.