Izvor: Radio Dunav, 24.Apr.2019, 07:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
РУКОМЕТАШИ БЕЗ ШАНСИ У ДОЛОВУ, СЕСТРЕ БЛАНУША ПРЕСУДИЛЕ ДЕРОЊАМА
Рукометни клуб „Апатин“ је претходног викенда поражен на гостовању у Долову од истоимене екипе са 30:19 (11:8). Апатинци су на овај сусрет отпутовали без готово свих стандардних играча па се другачији исход утакмице није могао ни очекивати.
Најефикаснији на мечу је био Петровић >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << из домаће екипе који је постигао 7 голова, док су код гостију Сунајко и Кљајић постигли по 5.
Рукометашице су били успешније и уписале нову победу. Пред домаћом публиком савладана је екипа ЖРК „Дероње“ са 30:22 (15:12). Апатинке предвођене тандемом сестара Блануша које су укупно постигле 19 од 30 голова Апатина су смогле снаге и савладале нешто искуснију екипу „Дероња“.
Утакмица која је понудила много тога осим квалитетне арбитраже судијског пара Лалић-Турчиновић.
Иако су Јелена и Милица Блануша постигле 9, односно 10 голова, најефикаснија је била Николина Зорић из гостујуће екипе која је 11 пута погађала мрежу „Апатина“.
The post РУКОМЕТАШИ БЕЗ ШАНСИ У ДОЛОВУ, СЕСТРЕ БЛАНУША ПРЕСУДИЛЕ ДЕРОЊАМА appeared first on Radio Dunav.





