Izvor: Radio Dunav, 29.Mar.2023, 08:22

ПРЕТХОДНЕ СЕДМИЦЕ У АПАТИНУ ЕВИДЕНТИРАНА ЈЕДНА САОБРАЋЈНА НЕЗГОДА

У току претходне недеље на подручју Полицијске управе у Сомбору евидентирано је 10 саобраћајних незгода у којима су четири лица задобила тешке и пет особа лаке телесне повреде. Осам возача је задржано због вожње под дејством алкохола, док је један задржан због насилничке вожње.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << /> На територији града Сомбора евидентирано је седам саобраћајних незгода у којима су четири лица задобила тешке и два лаке телесне повреде. Због вожње под дејством алкохола задржан је један возач.
На подручју општине Апатин евидентирана је једна саобраћајна незгода. Један возач је задржан због вожње под дејством алкохола и један због насилничке вожње.
На подручју општине Оџаци није било евидентираних саобраћајних незгода, а због вожње под дејством алкохола задржана су три возача.
На подручју општине Кула евидентиране су две саобраћајне незгоде у којима су три особе задобиле лаке телесне повреде, а три возача су задржана због вожње под дејством алкохола.
Најчешћи узроци саобраћајних незгода су неуступање права првенства пролаза и неприлагођена брзина кретања.
У поменутом периоду написано је 80 захтева за покретање прекршајног поступка и издата 244 прекршајна налога.
The post ПРЕТХОДНЕ СЕДМИЦЕ У АПАТИНУ ЕВИДЕНТИРАНА ЈЕДНА САОБРАЋЈНА НЕЗГОДА appeared first on Radio Dunav.

Nastavak na Radio Dunav...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.