Izvor: Radio Dunav, 13.Nov.2018, 08:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ВЕЛИКА ДРАМА У ПРИГРЕВИЦИ, ГОЛ ВЕЈИНОВИЋА ЗА БОД ПРОТИВ РАДНИЧКОГ

Фудбалери “Братства” претходног викенда ремизирали су са “Радничким” из Зрењанина 2:2 (0:2), а голове за домаћина постигли су Носковић у 75. минуту и Вејиновић у петом минуту надокнаде.
Зрењанинци су боље стајали на терену у првом делу и тако своје две прилике претворили у >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << голове. У 17. минуту гости предко Ковачевића долазе у вођство, да би предност од 2:0 донео Радосављевић у 32. минуту и тим резултатом се отишло на паузу.
У других 45. минута домаћин је био осетно бољи и до 72. минута имао неколико солидних прилика, али се чинило да је пораз неминован. Након добро убачене лопте Носковић показује класу и главом вара гомлана Ђурића и смањује на 2:1. Од тог тренутка домаћин напада још жустрије а након играња руком у свом шеснаестерцу, судија показује на пенал за “Братство” који Вуковић није успео да реализује.
Вуковић се у 95. минуту донекле искупио за промашај посто је одличном лоптом пронашао Вејиновића који је највиши у шеснаестерцу “Радничког” и погађа за бод “Братства”.
Пригревчани наредног викенда гостују ОФК “Вршцу”

Nastavak na Radio Dunav...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.