Izvor: Radio Dunav, 21.Okt.2018, 21:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

РАСПОЛОЖЕНИ АПАТИНЦИ ЛАКО СА НОВОМ ПАЗОВОМ

Рукометни клуб Апатин уписао је нова два бода победивши пред својим навијачима тим Нове Пазове са 36:31 (18:16).
Домаћин је од старта држао у својим рукама контролу над игром и водио током читавог сусрета, да би у 46. минуту та предност отишла на максималних 10 голова разилке. У последњих >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << 10ак минута утакмице Владимир Ђукић, стратег Апатинаца је промешао карте и шансу пружио свим играчима па су гости успели да умање пораз на 5 голова разлике.
Најефикаснији играч на мечу био је Станковић са 11 постигнутих голова, док је код домаћина капитен Ољача потигао 8.
“Плаво-бели” у наредном мечу гостију у Инђији.

Nastavak na Radio Dunav...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.