ЗАВРШЕН ПРИЛАЗ ЈАСЛИЦАМА ИЗ СРЕДЊЕ УЛИЦЕ

Izvor: Radio Dunav, 19.Sep.2018, 12:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ЗАВРШЕН ПРИЛАЗ ЈАСЛИЦАМА ИЗ СРЕДЊЕ УЛИЦЕ

Једне од најмодернијих и најлепших јаслица у Србији од 3. септембра су почеле да раде у Апатину. Радови ове изузетно значајне инвестиције завршени су у предвиђеном року, а оно што је остало да се заврши, то је приступни пут са паркинг простором ка јаслицама.
Од Јевте Милојевића, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << помоћника председника општине за инвестиције, сазнајемо да су и ти радови у завршној фази, те смо на лицу места забележили неколико фотографија асфалтирања пута, а које ће већ данас бити завршено.
– У питању је прилаз, а не улица. Родитељи ће овде моћи да се паркирају на око 25 места и своје дете одведу у вртић, а с друге стране, аутомобилом не могу прићи јаслицама, јер је безбедност деце на првом месту, рекао је Милојевић.
Према речима помоћника председника општине за инвестиције, локална самоуправа је већ ангажовала и пејзажне архитекте, те ће, чим се стекну повољни временски услови, и зелена оаза око вртића бити урађена. Према плану, ти радови треба да буду готови већ у октобру месецу.
ФОНО Јевто Милојевић

play pause


mute unmute


Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.


Nastavak na Radio Dunav...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.