АПАТИНСКИ СТОНОТЕНИСЕРИ УСПЕШНИ НА МЕЂУНАРОДНОМ ТУРНИРУ У ОСИЈЕКУ

Izvor: Radio Dunav, 29.Apr.2026, 10:35

АПАТИНСКИ СТОНОТЕНИСЕРИ УСПЕШНИ НА МЕЂУНАРОДНОМ ТУРНИРУ У ОСИЈЕКУ

Апатински стонотенисери су наступили на међународном такмичењу „Међународни турнир Осијек 2026“, који је одржан у организацији “Спорт за Све”. Турнир је окупио велики број такмичара из региона, а поред домаћих играча из Осијека, Вуковара, Винковаца, Нашица и Валпова, учествовали >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << су и такмичари из Србије, односно Апатина и Суботице.
Највећи успех Апатинци су остварили у конкуренцији парова, где су Богдан Цвјетићанин и Влада Ковчин приказали изузетну игру и стигли до финала. У борби за злато поражени су резултатом 3:1 од домаћег пара из СТК “Олимпија”, Дамира Селака и Саше Радојчића.
У појединачној конкуренцији, у категорији до 60 година Влада Ковчин је стигао до четвртфинала, док је капитен Апатинаца Богдан Цвјетићанин остварио одличан резултат пласманом у полуфинале. У драматичном мечу, при вођству од 8:5 у одлучујућем петом сету, несрећно пропушта велику прилику, па на крају осваја треће место.
Вреди истаћи и успех у категорији преко 60 година, где је друго место освојио такмичар из Суботице Петко Врањеш, који је у финалу поражен од домаћег играча Зденка Куртовића.
Овај турнир је још једном показао квалитет апатинских стонотенисера, који су достојно представљали свој град и остварили запажене резултате на међународној сцени.
The post АПАТИНСКИ СТОНОТЕНИСЕРИ УСПЕШНИ НА МЕЂУНАРОДНОМ ТУРНИРУ У ОСИЈЕКУ appeared first on Radio Dunav.

Nastavak na Radio Dunav...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.