
Izvor: Radio Dunav, 25.Feb.2025, 09:44
ЗА АПАТИНСКЕ ОДБОЈКАШИЦЕ У СОМБОРУ ТРИ ОД ПЕТ ПРВИХ МЕСТА
На седам мини терена у Сомборској хали „Мостонга“ протекле недеље је одржан турнир у мини одбојци за девојчице, на којима се такмичило више од 350 девојчица у шест категорија.
Одбојкашки клуб “Апатин” који је наступио са 15 екипа, био је успешан на овом турниру јер >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << су Апатинке избориле пласман у четири финала, од могућих пет и освојиле три прва места.
Сташа Зорић, Петра Ђукић и Јана Мирчевски су изабране за најбоље играчице турнира у својим узрасним категоријама.
ОК „Апатин“ је у најмлађој категорији 2016 годише са 3 екипе изборио пласман у полуфинале турнира али завршница није одиграна јер су по одлуци организатора свим девојчицама у овој категорији подељене златне медаље.
Резултати ОК „Апатин“ по категоријама:
2010-11 годиште 1 место.
2012 годиште 1 место.
2013 . годиште 2 и 4 место.
2015 . годиште 1 место.
2014 . годиште 4 место.
2016 . годиште 3 екипе у полуфиналу.
Турнир Мини Volleyball Сомбор 2025 је сјајно организовао ОК Volleystars.
The post ЗА АПАТИНСКЕ ОДБОЈКАШИЦЕ У СОМБОРУ ТРИ ОД ПЕТ ПРВИХ МЕСТА appeared first on Radio Dunav.